Eksen Rent a Car, Araç kiralama hizmetleri.

Antalya, Serik, Belek, Muratpaşa, Kemer, Konyaaltı, Alanya araç kiralama, filo kiralama, kısa vadeli kiralık araç, uzun süreli oto kiralama hizmetleri sunmakta olan bir işletmedir.

Antalya merkezli, genç, dinamik, yenilikçi ve modern hizmet anlayışı ile misafirlerimize güvenilir araç kiralama olanakları sunuyoruz.

Son yıllarda sektörde oluşan yeni taleplere uyum sağlayan, bu doğrultuda ürün çeşitliği ve iş modeline getirdiğimiz modern yaklaşımlar sayesinde gün geçtikçe büyüyen misafirlerimizin memnuniyeti sayesinde güvenle yarınlara bakabilen genç kadrosuyla ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek için gece gündüz çalışan bir firmayız.

Eksen Rent a Car Antalya merkez ve özellikle Antalya Havalimanında araç kiralama alanında kolay ulaşılabilir, esnek, ekonomik çözümler üretmektedir. Muratpaşa, Kemer, Belek, Serik, Konyaaltı oto kiralama, kısa ve uzun vadeli araç kiralama imkanlarımız vardır. Daha kapsamlı araç kiralama çözümleri için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

7/24 Whatsapp Destek

Rezervasyon ve kiralama sonrası destek ihtiyaçlarınız için Whatsapp üzerinden bir mesaj kadar yakınız.

Antalya Havalimanı

Antalya havalimanında aracınız sizi bekler. Tatiliniz için tercih ettiğiniz aracı rezervayonunuzu yapın uçaktan iner inmez aracınızı teslim alın.

Hızlı Rezervasyon

İhtiyacınıza uygun aracı seçtikten sonra rezervayonunuzu Whatsapp üzerinden hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz.